Bezpłatne szczepienia dla dzieci z powiatu proszowickiego

To kolejna szansa dla mieszkańców powiatu proszowickiego, żeby zaszczepić swoje dziecko przeciw pneumokokom. Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższa przychodnia, w której możesz skorzystać
z bezpłatnych szczepionek.Bezpłatne szczepienia dla dzieci z powiatu wielickiego

To kolejna szansa dla mieszkańców Gminy Niepołomice w powiecie wielickim, żeby zaszczepić swoje dziecko przeciw pneumokokom. Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższa przychodnia, w której możesz skorzystać z bezpłatnych szczepionek.

Szczepienia to część programu zdrowotnego Województwa Małopolskiego dotyczącego profilaktyki zakażeń pneumokokowych w Małopolsce w 2017 r. Wojewódzkim koordynatorem programu jest Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie, lokalnym - Starostwo Powiatowe w Wieliczce, które realizuje szczepienia we współpracy z podmiotem leczniczym.


BLOGERKI POPIERAJĄ SZCZEPIENIA PRZECIW PNEUMOKOKOM

Już po raz 7. Województwo Małopolskie włączyło się w akcję szczepień przeciwko pneumokokom, nie tylko zachęcając rodziców do zaszczepienia swoich dzieci, ale też współfinansując zakup ponad 5 tysięcy szczepionek dla maluchów. Tegoroczna edycja programu zdrowotnego dotyczącego profilaktyki zakażeń pneumokokowych w Małopolsce potrwa do 11 grudnia. W akcję bezpłatnych szczepień i kampanię informacyjno-edukacyjną po raz pierwszy włączyły się mamy – blogerki.

Strona 1 z 3