logo małopolska

PROFILAKTYKA
W MAŁOPOLSCE

 

 W dniach od 18 do 24 września 2017 roku na terenie Województwa Małopolskiego odbywają się Małopolskie Dni Profilaktyki Zdrowia. Jest to wspólna społeczna akcja profilaktyczna Województwa Małopolskiego oraz Gminy Miejskiej Kraków.
W trakcie jej trwania placówki medyczne z Krakowa i wybranych miast Małopolski w ciągu jednego tygodnia otwierają swoje „drzwi” i oferują pacjentom nieodpłatnie badania profilaktyczne, wykłady edukacyjne i porady specjalistów medycznych.
 
W tym roku ponad 25 jednostek opieki zdrowotnej z terenu Krakowa i innych miast Województwa Małopolskiego (Brzesko, Chrzanów, Krzeszowice, Maków Podhalański, Miechów, Nowy Sącz, Proszowice, Rabka Zdrój, Radziszów, Tarnów, Tuchów, Zakopane) udostępnia ponad 5,1 tys. miejsc dla mieszkańców regionu.
Głównym celem akcji jest upowszechnianie profilaktyki zdrowia wśród mieszkańców regionu poprzez korzystanie z nieodpłatnych badań profilaktycznych oraz motywowanie do dbania o zdrowy styl życia.
W ramach Małopolskich Dni Profilaktyki Zdrowia osoby zainteresowane mają możliwość wykonania bezpłatnie podstawowych badań profilaktycznych:
- 23 września 2017 roku (sobota) na Rynku Głównym w Krakowie w godzinach 10:00-16:00 w trakcie plenerowej imprezy profilaktycznej, gdzie ponad 20 podmiotów leczniczych i organizacji promujących zdrowy tryb życia będzie oferować uczestnikom m.in. porady i konsultacje z zakresu ochrony zdrowia
- 18-24 września 2017 roku – podczas trwania Tygodnia Profilaktycznego w Małopolsce w ponad 25 placówkach - w Krakowie oraz wybranych miastach Województwa Małopolskiego.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców Małopolski do wzięcia udziału w oferowanych wydarzeniach w ramach Małopolskich Dni Profilaktyki Zdrowia!
Szczegółowa informacja o badaniach jest dostępna na naszej stronie internetowej oraz pod numerem Całodobowej Informacji Medycznej: 12 661 22 40661 22 40

Mamy nadzieję, że wspólna społeczna akcja profilaktyczna, do której włączyły się jednostki medyczne z całej Małopolski, pozwolą nam wszystkim pamiętać, że jesień w Małopolsce to czas, w którym warto podjąć aktywność dla wzmocnienia zdrowia i podjęcia działań profilaktycznych!
 
 
Aby obejrzeć listę badań Małopolskich Dni Profilaktyki Zdrowia proszę nacisnąć plakat znajdujący się po lewej stronie.

Lepiej zapobiegać , niż leczyć. Wyszukaj program profilaktyczny

Powiat bocheński Powiat brzeski Powiat chrzanowski Powiat dąbrowski Powiat gorlicki Powiat krakowski Powiat limanowski Powiat miechowski Powiat myślenicki Powiat nowosądecki Powiat nowotarski Powiat olkuski Powiat oświęcimski Powiat proszowicki Powiat suski Powiat tarnowski Powiat tatrzański Powiat wadowicki Powiat wielicki Kraków Tarnów Nowy Sącz
Luty 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28

TAGI

Polityka prywatności