logo małopolska
PROFILAKTYKA
W MAŁOPOLSCE

Pokaż swojemu dziecku filmiki edukacyjne, które pomogą mu zrozumieć najważniejsze problemy związane z użytkowaniem Internetu.

Pewne rzeczy są trudne do zrozumienia dla małego dziecka dlatego tłumaczenie nie koniecznie musi przynieść pożądane efekty. Kreskówki i filmiki w sposób przystępny i dostosowany do wieku opowiadają o przeróżnych sytuacjach w jakich może się znaleźć internauta. Edukacja poprzez rozrywkę sprawia, że dziecko szybko i na długo zapamiętuje poznane treści.

Materiały filmowe znajdziesz w zakładce Dzieci. Możesz być pewien, że po ich obejrzeniu twoje dziecko będzie dobrze przygotowane na wszelkie zagrożenia pojawiające się w sieci.

Nastoletnie dzieci, mimo świetnego obycia z nowymi mediami i nowymi technologiami, także wymagają wsparcia rodziców w pewnych aspektach aktywności w sieci. W zakładce Materiały do pobrania znajdziesz materiały multimedialne podzielone ze względu na wiek dzieci, dla których są przeznaczone. Zachęć swoje dziecko do ich obejrzenia!

 

Lepiej zapobiegać , niż leczyć. Wyszukaj program profilaktyczny

Powiat bocheński Powiat brzeski Powiat chrzanowski Powiat dąbrowski Powiat gorlicki Powiat krakowski Powiat limanowski Powiat miechowski Powiat myślenicki Powiat nowosądecki Powiat nowotarski Powiat olkuski Powiat oświęcimski Powiat proszowicki Powiat suski Powiat tarnowski Powiat tatrzański Powiat wadowicki Powiat wielicki Kraków Tarnów Nowy Sącz
Czerwiec 2019
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

TAGI

Polityka prywatności