Wyszukiwarka programów profilaktycznych NFZ www.gsl.nfz.gov.pl
Zgłaszanie nielegalnych treści na stronach internetowych - NASK dyżurnet.pl 0 801 615 005

Wydarzenia

Spotkanie dla przedstawicieli samorządów gminnych oraz organizacji pozarządowych z subregionu sądeckiego – Gorlice, 4 kwietnia 2018 r. – rekrutacja uczestników

Województwo Małopolskie serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu adresowanym do przedstawicieli samorządów gminnych oraz organizacji pozarządowych z subregionu sądeckiego, które odbędzie się w dniu 4 kwietnia 2018 r. w Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Gorlicach w sali audiowizualnej przy ul. 11-go Listopada 43.

Spotkanie poświęcone będzie tematyce związanej z potrzebą realizowania w gminie skutecznych i uzasadnionych działań w obszarze profilaktyki uzależnień od substancji psychoaktywnych.

Województwo zapewnia bezpłatny udział w spotkaniu. Poniżej szczegółowy program.

Celem wzięcia udziału w wydarzeniu należy wypełnić Kartę Zgłoszenia i odesłać do dnia 27 marca 2018 r. na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane, będą poinformowane zwrotnie na otrzymanego e-maila.

Zachęcamy do wzięcia udziału w zaplanowanym spotkaniu!

 

Zaproszenie dla gmin z subregionu sądeckiego WM - Gorlice 4.04.2018 r.

Zaproszenie dla NGO-s z subregionu sądeckiego WM - Gorlice 4.04.2018 r.

Karta zgłoszenia

Program spotkania

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji