Przemoc emocjonalna

Wyszukiwarka programów profilaktycznych NFZ www.gsl.nfz.gov.pl
Zgłaszanie nielegalnych treści na stronach internetowych - NASK dyżurnet.pl 0 801 615 005

Wydarzenia

XI Piknik "Przywrócić Dzieciom Uśmiech" już za nami

„Przywrócić dzieciom uśmiech” – pod takim hasłem 3 czerwca 2018 r. już po raz 11 zorganizowany został  piknik dla wszystkich podopiecznych i przyjaciół "Dzieła Pomocy Dzieciom Funadcji Ruperta Mayera". Jak co roku do Żmiącej koło Limanowej przyjechały setki zaproszonych gości, przede wszystkim rodziny zastępcze i adopcyjne, rodziny naturalne, wolontariusze, studenci oraz przedstawicielie wielu małopolskich instytucji.
Piknik był połączony z obchodami  XIII Małopolskich Spotkań Rodzin Adopcyjnych, nad którymi honorowy patronat objął Marszałek Jacek Krupa oraz Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik. Wspólne świętowanie rozpoczeło się przed południem uroczystą Mszą Świętą. Na terenie wokół Ośrodka stanęły dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, ściana wspinaczkowa, wozy strażackie i wiele innych atrakcji dla najmłodszych. Uczestnicy mogli wziąść udział w licznych konkursach oraz oglądać interesujące pokazy służb mundurowych. Dorośli mieli okazję do rozmów i wymiany własnych doświadczeń w opiece nad dziećmi oraz spróbowania piknikowych specjałów.

Nie zabrakło również akcentów patryiotycznych . W ramach uczczenia jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości zatańczono poloneza oraz wypuszczono do nieba 100 sztuk białych i czerwonych balonów.  Piękne okoliczności przyrody i sprzyjająca pogoda sprawiły, że wszyscy uczestnicy spotkania spędzili niezapomniane chwile.

 

 

 

 

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji