Przemoc emocjonalna

Wyszukiwarka programów profilaktycznych NFZ www.gsl.nfz.gov.pl
Zgłaszanie nielegalnych treści na stronach internetowych - NASK dyżurnet.pl 0 801 615 005

Wydarzenia

trwają prace wykończeniowe i wyposazenie pomieszczeń dla Małopolskiego Centrum Macierzyństwa Kobiet

trwają prace wykończeniowe i wyposazenie pomieszczeń dla Małopolskiego Centrum Macierzyństwa Kobiet

 

Po blisko 9 miesiącach prac modernizacyjnych w dniu 25 września 2018 r. w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o. uroczyście zostaną oddane do użytkowania pomieszczenia Oddziałów oraz Gabinetów Konsultacyjnych świadczących opiekę w zakresie ginekologii, położnictwa oraz neonatologii. 

Projekt pn. „Uruchomienie Małopolskiego Centrum Macierzyństwa i Medycyny Kobiet” zrealizowano z udziałem środków Unii Europejskiej w ramach RPO WM na lata 2014-2020 oraz przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Prace budowlano-modernizacyjne wraz z rozbudową objęły powierzchnię ponad 2,4 tys. m², na której mieścić się będą m.in. oddziały Ginekologii z Ginekologią Onkologiczną, Położnictwa oraz Neonatologii, dysponujące liczbą 54 łóżek szpitalnych.

W wyniku realizacji projektu uzyskano nową jakość w zakresie standardu pomieszczeń jak też wyposażenia poszczególnych obszarów opieki nad matką i dzieckiem. Oddziały dysponować będą pokojami 1 i 2 osobowymi z łazienką.

Standard oddziałów, dbałośc o szczegóły wykończenia widoczne są na zdjęciach.

Wartość inwestycji 15,75 mln zł, w tym środki z RPO WM na lata 2014-2020 12,00 mln zł, środki z budżetu WM 0,75 mln zł, środki własne szpitala 3,00 mln zł.

 

2020 wynoszą ok 12 mln zł.

 

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji