Wyszukiwarka programów profilaktycznych NFZ www.gsl.nfz.gov.pl
Zgłaszanie nielegalnych treści na stronach internetowych - NASK dyżurnet.pl 0 801 615 005

Wydarzenia

Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych - WIELICZKA

Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych - WIELICZKA

Starosta Wielicki i Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wieliczce zapraszają na piknik integracyjny pn. „Nasze Victorie Wielkie i Małe – Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych 2018”.

Wydarzenie będzie miało charakter plenerowy i odbędzie się 7 września 2018r.,w godzinach od 10:00 do 16:00 na arenie sportowej Wielickiego Centrum Sportu  w Wieliczce przy ul. Boguckiej.

Pierwsza część przedsięwzięcia będzie nawiązywać do jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. W programie przewidziano ułożenie „żywej flagi”,  wypuszczenie w niebo białych i czerwonych balonów oraz wspólne odśpiewanie pieśni patriotycznych przy akompaniamencie zespołu muzycznego.

Druga część pikniku będzie wspólnym świętowaniem z wieloma atrakcjami w tym koncertem, pokazami, warsztatami, animacjami.

Powiat Wielicki po raz drugi uczestniczy w organizacji Małopolskich Dni Osób Niepełnosprawnych dofinansowanych przez Województwo Małopolskie. Łączny koszt przedsięwzięcia 23 tys. zł, w tym wkład województwa 15 tys. zł, wkład powiatu wielickiego 8 tys. zł.

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji