Wyszukiwarka programów profilaktycznych NFZ www.gsl.nfz.gov.pl
Zgłaszanie nielegalnych treści na stronach internetowych - NASK dyżurnet.pl 0 801 615 005

Wydarzenia

Konferencja szkoleniowa dla Pełnomocników Gminnych ds. Uzależnień -15-16.11.2018r.

W dniach 15-16 listopada br. Województwo Małopolskie przy współpracy z Ekspertem Wojewódzkim ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii Województwa Małopolskiego  organizuje 2-dniową Naradę dla Pełnomocników Gminnych ds. Uzależnień  powołanych przez Wójtów (Burmistrzów, Prezydentów Miast) z terenu Małopolski.

Podczas narady zostaną zaprezentowane wykłady oraz przeprowadzone warsztaty o następującej tematyce: nowe podejście w diagnozie i leczeniu zaburzeń używania alkoholu oraz w terapii uzależnienia od narkotyków, idea programu ograniczania picia alkoholu (POP), techniki pracy w metodzie Candis, redukcja szkód w pracy z osobami uzależnionymi.

Narada będzie stanowić okazję do poszerzenia oraz uaktualnienia wiedzy w obszarze uzależnień od substancji psychoaktywnych, a także do wymiany swoich doświadczeń w ramach wykonywanej pracy zawodowej.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w naradzie prosimy o przesłanie zgłoszenia do 9 listopada br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Przy zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, miejsce pracy, gminę oraz e-mail służbowy do kontaktu. Przesłanie zgłoszenia oznacza jednoczesne wyrażenie zgody na przetwarzanie wyżej wymienionych danych osobowych w celu rejestracji i udziału w naradzie. Szczegółowa informacja dotycząca danych przekazywanych w zgłoszeniu znajduje się poniżej w informacji RODO dla zgłaszającego się uczestnika.

Program Narady 15-16.11.2018 r.

Informacja RODO dla uczestnika Narady

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji