Przemoc emocjonalna

Wyszukiwarka programów profilaktycznych NFZ www.gsl.nfz.gov.pl
Zgłaszanie nielegalnych treści na stronach internetowych - NASK dyżurnet.pl 0 801 615 005

Wydarzenia

III tura konkursu Grantowego

III tura konkursu Grantowego

Szanowni Państwo!

Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych zbudowany pozytywnymi doświadczeniami poprzednich dwóch tur Konkursu na Innowacje Społeczne, w ramach których udzieliliśmy 17 grantów na testowanie innowacji z obszaru usług opiekuńczych dla osób zależnych, z przyjemnością informuje, iż dnia 21.12.2017r. Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie ogłosił III turę Konkursu Grantowego!

 

Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych proponuje narzędzia, dzięki którym każdy z Państwa może stać się Innowatorem Społecznym. Oferujemy min.:

  • nawet do000zł na przetestowanie innowacji społecznej
  • konsultacje ze Specjalistą ds. Innowacji,
  • doradztwo prawne i finansowe,
  • wsparcie Opiekuna projektu zarówno na etapie kreowania jak i realizacji pomysłu innowacyjnego.

 

Aby ułatwić Państwu pozyskanie środków na realizację Grantu, serdecznie zapraszamy do umówienia się na spotkanie przygotowujące do złożenia wniosku. Razem z pracownikami Inkubatora doprecyzujecie Państwo pomysł i zapoznacie się z dokumentami aplikacyjnymi obowiązującymi w konkursie.

 

Wnioski o powierzenie grantu należy składać w wersji elektronicznej w terminie od 29.01.2018 do 09.02.2018, na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji znajduje się na stronie www.rops.krakow.pl, w zakładce: Małopolski Inkubator Innowacji Społecznych.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 w biurze przy ul. Piastowskiej 32 w Krakowie, pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonem 12 422 06 36 wew. 34. Z chęcią również odpowiemy na zaproszenie i spotkamy się w miejscu przez Państwa wskazanym – także poza Krakowem!

 

Wspólnie twórzmy przestrzeń do godnego życia Małopolan!

 

więcej informacji: https://www.rops.krakow.pl/

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji