Wyszukiwarka programów profilaktycznych NFZ www.gsl.nfz.gov.pl
Zgłaszanie nielegalnych treści na stronach internetowych - NASK dyżurnet.pl 0 801 615 005

Wydarzenia

Bal karnawałowy - ProFamilia

Bal karnawałowy - ProFamilia

 

W dniu 13 stycznia 2018 roku już po raz 17 został zorganizowany Bal Karnawałowy dla dzieci z rodzin adopcyjnych i zastępczych przez Stowarzyszenie "Pro Familia" oraz Ośrodek Adopcyjny Stowarzyszenia "Pro Familia", na którym bawiło się około 170 dzieci. W tym radosnym wydarzeniu wzięło udział 60 rodzin adopcyjnych, 20 rodzin zastępczych oraz dzieci uczęszczające do Placówki Wsparcia Dziennego Familka. Podczas Balu Karnawałowego oprócz oprawy muzycznej przygotowanej przez Wodzirejów, dzieci mogły na stoiskach tematycznych pomalować twarze, otrzymać specjalnie dla nich wyczarowane  zwierzątko z balonów, wykonać własnoręcznie maskę karnawałową lub kotylion przez najmłodszych. W trakcie balu dzieci brały udział  w loterii fantowej podczas której losowały gry i zabawki. Podczas zabawy została przeprowadzona licytacja na rzecz jednego z dzieci chorego na mukowiscydozę.

Wszystkie dzieci ubrane były w przepiękne stroje karnawałowe a atrakcją balu był długo oczekiwany spóźniony św. Mikołaj, który wszystkim dzieciom wręczył prezenty.

 

 

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji