Wyszukiwarka programów profilaktycznych NFZ www.gsl.nfz.gov.pl
Zgłaszanie nielegalnych treści na stronach internetowych - NASK dyżurnet.pl 0 801 615 005

Wydarzenia

 Zaproszenie na konferencję pn.: "Jaka profilaktyka dzisiaj"

Zaproszenie na konferencję pn.: "Jaka profilaktyka dzisiaj"

Na zakończenie Tygodnia Modlitw o Trzeźwość Narodu Duszpasterstwo Trzeźwości Archidiecezji Krakowskiej we współpracy z Fundacją Wspomagającą Wychowanie „Archezja” organizuje 4 marca 2017 roku w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie Łagiewnikach konferencję „Jaka profilaktyka dzisiaj” dla nauczycieli, pedagogów, katechetów i osób zaangażowanych w pomaganie oraz modlitewne czuwanie w intencji wolności od uzależnień.

Już po raz pięćdziesiąty na przełomie karnawału i wielkiego postu kościół w Polsce modli się o trzeźwość. Tą modlitwą są objęte osoby doświadczające problemów alkoholowych, ale także innych uzależnień. Modlimy się za wszystkich, którzy w swoich rodzinach mają alkoholików, narkomanów, erotomanów, hazardzistów, bo także oni doświadczają ogromnego cierpienia, często większego niż sami zniewoleni. Trzeba także modlić się, aby młodzi ludzie nie popadali w uzależnienia.

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji