Wyszukiwarka programów profilaktycznych NFZ www.gsl.nfz.gov.pl
Zgłaszanie nielegalnych treści na stronach internetowych - NASK dyżurnet.pl 0 801 615 005

Wydarzenia

Zakończył się pierwszy etap programu zapobiegania nadwadze i otyłości

     W ramach programu, który od początku cieszył się ogromnym zainteresowaniem, uczestnikom przez 3 miesiące oferowano zajęcia fizjoterapeutyczne (na basenie i na sali gimnastycznej), spotkania z dietetykiem oraz  spotkania z psychologiem. A nad zdrowiem uczestników pieczę sprawowali lekarze Szpitala.
   Uroczyste spotkanie kończące zajęcia było doskonałą okazją do podsumowań i zaprezentowania własnych sukcesów. Był także najlepszy moment, by nagrodzić uczestników, którzy swoim zaangażowaniem i pracą osiągnęli najlepsze wyniki. Średni ubytek wagi 61-osobowej grupy wyniósł 5 kg na osobę, a rekordziści  pochwalić się mogą zmniejszeniem masy ciała nawet o 13 kg. Osiągnięcia te budzą ogromny szacunek. Uczestnicy programu wyrazili chęć stworzenia grupy wsparcia, a także duże zainteresowanie kolejną edycją Program. Wraz z zakończeniem programu przez pierwszą grupę zajęcia rozpoczęli kolejni uczestnicy programu. Mamy nadzieję, że jej sukcesy i zadowolenie z uczestnictwa będą nie mniejsze niż poprzedników.

{gallery}gallery1383{/gallery}

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji