Przemoc emocjonalna

Wyszukiwarka programów profilaktycznych NFZ www.gsl.nfz.gov.pl
Zgłaszanie nielegalnych treści na stronach internetowych - NASK dyżurnet.pl 0 801 615 005

Wydarzenia

Rozpoczęcie rekrutacji na warsztat „Animator społeczny środowisk seniorskich”

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie serdecznie zaprasza do udziału w trzydniowym warsztacie pn. „Animator społeczny środowisk seniorskich” wraz z wizytą studyjną prezentującą dobrych praktyk w zakresie animacji.


Warsztat skierowany jest do liderów i potencjalnych liderów środowisk seniorskich - przedstawicieli podmiotów zaangażowanych w realizację działań na rzecz seniorów, w szczególności Uniwersytetów Trzeciego Wieku, organizacji pozarządowych, gminnych rad seniorów z terenu województwa małopolskiego.

Zajęcia warsztatowe odbędą się w dniach 13 i 20 listopada 2017 r. w godzinach od 9:00 do 15:00 w Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Krakowie przy ul. Lubelskiej 23.
Termin wizyty studyjnej zostanie uzgodniony z uczestnikami w trakcie warsztatu.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztacie proszone są o przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia wyłącznie  na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   w terminie do dnia 3 listopada 2017 r. Wszystkie osoby zakwalifikowane do udziału w warsztacie zostaną poinformowane telefonicznie.

W przypadku dużego zainteresowania warsztatem organizator zastrzega sobie prawo zakwalifikowania maksymalnie 4 osób z danego subregionu.Udział w warsztacie jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają zaświadczenia o ukończeniu warsztatu
.

 
 

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji