Przemoc emocjonalna

Wyszukiwarka programów profilaktycznych NFZ www.gsl.nfz.gov.pl
Zgłaszanie nielegalnych treści na stronach internetowych - NASK dyżurnet.pl 0 801 615 005

Wydarzenia

Konferencja Printed Health: Wstęp do druku 3D w medycynie.


Na konferencję zapraszamy wszystkich praktyków medycyny, naukowców, inżynierów i przedstawicieli branży technologicznej zainteresowanych rozwojem urządzeń, sprzętów oraz metod medycznych. Wydarzenie wzbogacone będzie o mini targi z pokazami druku. Eksperci z branży technologicznej odpowiedzą na pytania i zaprezentują wydruki używane w medycynie. Wystawcy pokażą sprzęt specjalistyczny jak i konsumencki, wykorzystywany w gabinetach stomatologicznych, na potrzeby ortopedii oraz do tworzenia modeli w chirurgii.
Zaprezentujemy sprzęt takich marek jak DWS, 3D kreator, 3Novatica, Envisiontec, Object30 OrthoDesk, Zortrax. Konferencja jest niesamowitą szansą dla środowiska medycznego i technologicznego by rozpocząć dyskusję na temat współpracy. To dzięki łączeniu specjalistycznej wiedzy z różnych dziedzin jesteśmy w stanie tworzyć nowe rozwiązania.

Więcej informacji na stronie: http://konferencje.printedhealth.com/

 

Program konferencji znajduje się w załącznikach poniżej.

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji