Przemoc emocjonalna

Wyszukiwarka programów profilaktycznych NFZ www.gsl.nfz.gov.pl
Zgłaszanie nielegalnych treści na stronach internetowych - NASK dyżurnet.pl 0 801 615 005

Wydarzenia

Zgłoszenia na Małopolskie Dni Profilaktyki Zdrowia w 2016 roku

Podczas trwającego tygodnia wydarzeń, podmioty lecznicze z terenu całej Małopolski w dowolnie wybrane dni “otwierają swoje drzwi”, umożliwiając osobom zainteresowanym nieodpłatnie wykonanie badań profilaktycznych, skorzystanie z porad specjalistów w różnych dziedzinach medycyny oraz udział w wykładach o tematyce prozdrowotnej.

Akcji towarzyszy impreza plenerowa na Rynku Głównym w Krakowie (24 września 2016 roku) oraz konferencja tematyczna skierowana do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (27 września 2016 roku).

Główną ideą przyświecającą wydarzeniu jest zwrócenie uwagi Małopolan na znaczenie regularnego przeprowadzania badań profilaktycznych, które pozwalają na wczesne wykrycie choroby i wdrożenie właściwego postępowania profilaktycznego i leczniczego oraz umożliwienie Mieszkańcom identyfikacji podmiotów lecznicznych będących liderami profilaktyki w Małopolsce.

Zapraszamy podmioty lecznicze do wypełnienia formularza zgłoszeniowego i odesłania go w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 22 sierpnia 2016 roku.

Formularz umieszczamy poniżej.

 

Wszelkie dodatkowe zapytania prosimy kierować do Departamentu Zdrowia i Polityki Społecznej pod numer telefonu: 012 6303 253 i/lub adresy e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoba odpowiedzialna: Małgorzata Wawrzyńska, pracownik Zespołu ds. Polityki Zdrowotnej i Społecznej

 

Zobacz u dołu strony do pobrania: 

a) Zaproszenie na Małopolskie Dni Profilaktyki Zdrowia w 2016 roku

b) Formularz do dokonania zgłoszenia - uwaga plik w formacie .xls

Proszę zwrócić uwagę, że formularz do dokonania zgłoszenia zawiera 3 arkusze:

  1. Informacje o jednostce
  2. Formularz zgłoszenia
  3. Dane dotyczące wyznaczonej osoby w jednostce do kontaktu w sprawie MDPZ 2016

 

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji