Wyszukiwarka programów profilaktycznych NFZ www.gsl.nfz.gov.pl
Zgłaszanie nielegalnych treści na stronach internetowych - NASK dyżurnet.pl 0 801 615 005

Wydarzenia

Zaproszenie do udziału w projekcie „INKUBATOR INNOWACJI SPOŁECZNYCH WIELKICH JUTRA”

 Naszym celem jest wypracowanie długofalowych rozwiązań z zakresu usług opiekuńczych, które mogłyby zostać przygotowane do włączenia do polityki i praktyki na szczeblu krajowym. W ramach Projektu udzielać będziemy zarówno grantów w wysokości do 50 tys. zł na innowacyjne pomysły z zakresu usług opiekuńczych dla osób zależnych (służące zarówno osobom zależnym, jak i ich opiekunom), jak również wsparcia merytorycznego i organizacyjnego dla najlepszych 45 innowatorów (pomysłodawców). 26 lipca ruszył pierwszy z naborów i potrwa do końca września. Pomysłodawcą może być każdy - nie ma w tym zakresie żadnych ograniczeń (zgłaszać się mogą zarówno osoby indywidualne, grupy nieformalne, jak i podmioty - prywatne i publiczne).

 Wszystkie informacje dot. samego Projektu, jak i naboru (w tym dokumentacja aplikacyjna) znajdują się na stronie: www.inkubatorwielkichjutra.pl

 Jeżeli byliby Państwo zainteresowani Projektem lub inne znane Państwu osoby (na zasadzie uczestnictwa lub publikacji informacji o naszym Projekcie) proszę o kontakt:

Biuro Projektu: DGA S.A., ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań, tel. bezpośredni: 505 820 079, tel. 61 859 59 00, fax 61 859 59 01, www.inkubatorwielkichjutra.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

 

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji