Wyszukiwarka programów profilaktycznych NFZ www.gsl.nfz.gov.pl
Zgłaszanie nielegalnych treści na stronach internetowych - NASK dyżurnet.pl 0 801 615 005

Wydarzenia

Prezentacja raportu oraz debata ekspercka nt. samoistnego włóknienia płuc


Punktem wyjścia do dyskusji będzie prezentacja wyników badań opisanych w raporcie pt. „Samoistne włóknienie płuc – aspekty kliniczne, ekonomiczne i systemowe”. Analizy, których podsumowaniem jest niniejszy raport, uwzględniały w szczególności wypracowanie podstaw do rekomendacji dotyczących kompleksowego zarządzania chorobą w systemie opieki zdrowotnej. Celem debaty jest dyskusja nad zaproponowanymi przez ekspertów kierunkami optymalizacji diagnostyki i leczenia pacjentów dotkniętych samoistnym włóknieniem płuc, możliwymi do implementacji w ramach obecnie funkcjonującego systemu ochrony zdrowia.

W debacie wezmą udział przedstawiciele Ministerstwa Zdrowia, Narodowego Funduszu Zdrowia, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji, przedstawiciele środowiska klinicznego oraz organizacji pacjenckich.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do 16 października br. e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji