Przemoc emocjonalna

Wyszukiwarka programów profilaktycznych NFZ www.gsl.nfz.gov.pl
Zgłaszanie nielegalnych treści na stronach internetowych - NASK dyżurnet.pl 0 801 615 005

Wydarzenia

W Szpitalu św. Ludwika będzie poradnia immunologiczna

– Powstanie poradni Immunologicznej w Szpitalu Św. Ludwika znacznie skróci czas, w jakim dzieci trafić będą mogły pod opiekę specjalisty – mówił wicemarszałek Wojciech Kozak, przekonując radnych do głosowania za powstaniem poradni.

Z pomocy będzie mogło skorzystać każdy dziecko, które będzie mieć skierowanie na odpowiednie badania. Dyrekcja szpitala podkreśla, że poradnia już dziś gotowa jest na przyjęcie pacjentów zarówno pod względem personelu, lokalu, jak sprzętu medycznego wymaganego przez NFZ. W poradni będzie można znaleźć pomoc w przypadku trwających długo infekcji o nietypowym przebiegu, a także pierwszych objawów takich chorób jak m.in. toczeń, choroba Hashimoto, autoimmunologiczne zapalenie wątroby i zapalenie nerek oraz, szczególnie ważne dla krakowian: problemy alergiczne i pulmonologia.

(Biuro prasowe/mbab)

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji