Przemoc emocjonalna

Wyszukiwarka programów profilaktycznych NFZ www.gsl.nfz.gov.pl
Zgłaszanie nielegalnych treści na stronach internetowych - NASK dyżurnet.pl 0 801 615 005

Wydarzenia

Tydzień bez żadnych podziałów

– Piękna słoneczna pogoda to idealny wstęp do atrakcji, które czekają na Państwa. Już dzisiaj zachęcam do aktywnego korzystania z tej bogatej oferty i bardzo dziękuję wszystkim, którzy nie tylko włączyli się w organizację tego małego święta, ale też nna co dzień pracują z osobami niepełnosprawnymi. Szczególne słowa uznania kieruję do wolontariuszy. Poświęcając swój czas i energię dla innych udowadniacie, że świat może być jeszcze lepszy – mówił podczas inauguracji XVI Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków Z Wzajemnością – Małopolskie Dni Osób Niepełnosprawnych” wicemarszałek Wojciech Kozak.

Jak podkreślił wicemarszałek Kozak, spotkania dla osób niepełnosprawnych odbywają się nie tylko w Krakowie, ale w całej Małopolsce. Będzie okazja zwiedzić m.in. Galerię Sztuki XX wieku w Willi Oksza, Muzeum Stylu Zakopiańskiego czy Kasztel w Szymbarku. Szczegółowy program wydarzeń wraz z telefonami kontaktowymi, pod którymi można rezerwować wstęp, są dostępne tutaj.

(Biuro prasowe/pkorb)

Obraz 138x

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji