Przemoc emocjonalna

Wyszukiwarka programów profilaktycznych NFZ www.gsl.nfz.gov.pl
Zgłaszanie nielegalnych treści na stronach internetowych - NASK dyżurnet.pl 0 801 615 005

Wydarzenia

Dzień Otwarty w Szpitalu Dziecięcym św. Ludwika

W programie znajdują się m.in. bezpłatne pomiary, warsztaty cyrkowe oraz zajęcia dotyczące bezpiecznego kontaktu z psem. Przedszkola mogą zgłaszać się do 12 czerwca.W związku z przypadającym 15 czerwca Światowym Dniem Dogoterapii (terapia niekonwencjonalna wykorzystywana regularnie w Szpitalu Dziecięcym św. Ludwika od 2011 roku) tematem przewodnim tegorocznego Dnia Otwartego jest bezpieczny kontakt z psem. Zaprzyjaźniony Ośrodek Terapii Wsparcie poprowadzi zajęcia dotyczące bezpiecznego kontaktu z psem. Dzięki nim dzieci będą w stanie we właściwy sposób odczytać sygnały jakie wysyła pies np. będą wiedziały co oznacza mokry nos czy ciągle oblizywanie się. To jednak nie koniec atrakcji. W planie znajdują się plenerowe warsztaty cyrkowe, robienie ogromnych baniek mydlanych, animacje z Fundacją Dr Clown oraz pomiary wagi i wzrostu.
Na każde dziecko będzie czekała również specjalna niespodzianka. Zainteresowane przedszkola mogą zgłosić grupę (max. 25 osób) do 12 czerwca poprzez uzupełnienie formularza zgłoszeniowego (dostępny do pobrania na stronie szpitala www.dzieciecyszpital.pl) oraz wysłanie go na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przedszkola otrzymają potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia telefonicznie lub mailowo do 15 czerwca 2015 roku.
Szczegółowe informacje dostępne są także pod numerem tel.: 12 619 86 27 lub 12 619 86 78. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zaproszenie

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji