Wyszukiwarka programów profilaktycznych NFZ www.gsl.nfz.gov.pl
Zgłaszanie nielegalnych treści na stronach internetowych - NASK dyżurnet.pl 0 801 615 005

Wydarzenia

Nowe centrum diagnostyczno-terapeutyczne już otwarte

 

– „Kompleksowość usług świadczonych w ramach nowego Ambulatorium, z pewnością usprawni działalność placówki, stając się dużym udogodnieniem dla pacjentów” – mówił wicemarszałek Wojciech Kozak.

Na powierzchni prawie 400 m2 znajduje się 14 gabinetów, w tym 11 lekarskich i 3 zabiegowo-diagnostyczne. Szpital świadczy kompleksowe usługi medyczne obejmujące konsultacje specjalistów, w zakresie ginekologii, chirurgii ogólnej, leczenia zeza i niedowidzenia, okulistyki, dermatologii oraz endokrynologii. Na jej terenie znajduje się także gabinet USG oraz punkt pobrań.

Z okazji otwarcia, już w sobotę, 29 marca w nowym Ambulatorium odbędzie się tzw. Biała Sobota. W trakcie dnia otwartego, w godzinach od 8:00-13:00, pacjenci będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnych konsultacji medycznych, badań cytologicznych i USG. Rejestracja na wizytę lekarską możliwa jest pod numerem telefonu 12 629 88 00.


Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji