Przemoc emocjonalna

Wyszukiwarka programów profilaktycznych NFZ www.gsl.nfz.gov.pl
Zgłaszanie nielegalnych treści na stronach internetowych - NASK dyżurnet.pl 0 801 615 005

Wydarzenia

Szpital im. J. Dietla z certyfikatem Ministra Zdrowia

– Akredytacja Szpitala im. Dietla to uhonorowanie współpracy profesjonalnego zespołu lekarskiego i działań Zarządu Województwa w pozyskiwaniu niezbędnej infrastruktury. Nie mam wątpliwości, że ta wysoka forma zostanie utrzymana. Pięć spośród czternastu szpitali wojewódzkich posiada certyfikat, co dowodzi, że jesteśmy na bardzo wysokim poziomie. Biorąc pod uwagę cały kraj, Małopolska plasuje się na samej górze pod względem jakości usług, aplikacji i rozliczanie środków. Priorytetowym zadaniem dla szpitala i władz województwa jest opieka na wysokim poziomie, profesjonalny personel i pozyskiwanie nowoczesnego sprzętu medycznego. – mówił wicemarszałek Wojciech Kozak. 

Szpital św. Dietla uzyskał łączną ocenę na poziomie ponad 90%. Aby uzyskać akredytację, placówka musiała przejść dokładną kontrolę względem obowiązujących standardów m.in. udzielanych świadczeń zdrowotnych, jakości opieki nad pacjentem, czy funkcjonowania placówki. Dotychczas Rada Akredytacyjna przyznała 13 akredytacji dla małopolskich placówek.

(psmo)

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji