Wyszukiwarka programów profilaktycznych NFZ www.gsl.nfz.gov.pl
Zgłaszanie nielegalnych treści na stronach internetowych - NASK dyżurnet.pl 0 801 615 005

Wydarzenia

Rowerowe szaleństwo w Niepołomicach

Uczestnicy wydarzenia mieli do wyboru 3 trasy turystyczne o długości 37, 30 i 13 km. Na własnej skórze można było poczuć ducha rywalizacji dzięki udziałowi w zawodach rowerowych na dystansie 6 km. W rajdzie wystartowało blisko 160 uczestników. To jednak nie koniec atrakcji, dla najmłodszych zaplanowano również liczne gry i zabawy z nagrodami. Rodzinne Rajdy Rowerowe to projekt skierowany szczególnie do wszystkich miłośników rowerowego szaleństwa. Na Małopolan czekają jeszcze 2 z cyklu letnich imprez rowerowych – 13 września w Nowym Sączu oraz 21 w Tarnowie.

Organizatorem rajdów jest Małopolski Związek Kolarski w Krakowie. Rodzinne Rajdy Rowerowe są akcją Województwa Małopolskiego mającą na celu popularyzację jazdy na rowerze, jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu w gronie rodzinnym oraz stwarzanie warunków do alternatywnych form wypoczynku. Każda impreza składa się z części rekreacyjnej tj. rajdu na danym dystansie oraz części sportowej tj. amatorskich zawodów kolarskich dla różnych grup wiekowych. Rajdy wzbogacone są o imprezy plenerowe z ogniskiem, konkursami, występami, a także spotkaniami z wybitnymi kolarzami. Przypomnijmy udział w imprezach jest bezpłatny.

(dklo, psmo)

 

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji