Przemoc emocjonalna

Wyszukiwarka programów profilaktycznych NFZ www.gsl.nfz.gov.pl
Zgłaszanie nielegalnych treści na stronach internetowych - NASK dyżurnet.pl 0 801 615 005

Wydarzenia

Obchody 60-lecia Szpitala Żeromskiego

 

"Rola Szpitala miejskiego - wczoraj, dziś i jutro. 60-letnie doświadczenia funkcjonowania w różnych systemach" – to tytuł konferencji, która obyła się dziś w Teatrze Słowackiego. Uczestnikami spotkania byli dyrekcja i pracownicy szpitala, samorządowcy i przedstawiciele świata nauki. Wśród zaproszonych gości znalazł się wicemarszałek Wojciech Kozak. Podczas spotkania rozdane zostały odznaczenia dla szczególnie zasłużonych pracowników i sympatyków szpitala.

Konferencja to jednak nie jedyne wydarzenie towarzyszące jubileuszowi placówki. W programie znalazły się również akcje profilaktyczne dla mieszkańców Nowej Huty oraz konkurs fotograficzny z nagrodami, którego laureatów poznaliśmy dziś, podczas spotkania w Teatrze Słowackiego.

Specjalną akcję profilaktyczną "60 bilansów dla 60-latków na 60-lecie Szpitala" przygotowano dla mieszkańców Nowej Huty, urodzonych w 1954 r. W badań korzystać można od 6 października do 29 listopada. Natomiast w październiku nowohucka młodzież w wieku do 18 lat korzystała z badań w ramach kampanii "Wczesne wykrywanie znamion skórnych u dzieci i młodzieży".

Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej szpitala.

(mbab)

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji