Przemoc emocjonalna

Wyszukiwarka programów profilaktycznych NFZ www.gsl.nfz.gov.pl
Zgłaszanie nielegalnych treści na stronach internetowych - NASK dyżurnet.pl 0 801 615 005

Wydarzenia

Nowy Instytut Ochrony Zdrowia w Tarnowie już otwarty

- Warto planować i te plany realizować, ten obiekt jest tego najlepszym przykładem – mówił tuż po przecięciu wstęgi. - Ten instytut jest potrzebny całemu społeczeństwu, będzie przygotowywał kadry, które potrafią zadbać o nasze zdrowie. Warto również planować w jaki sposób będzie się rozwijać Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie. Ten obiekt i ta uczelnia są częścią ważnego systemu edukacji. Należy pomyśleć o tym, jak je przekształcić w ośrodek naukowy. Życzę aby ten obiekt był wygodny, ale również dawał szansę rozwoju.

Na ponad 13 tys. metrów kwadratowych powierzchni powstał nowoczesny kompleks budynków, podzielony na dwie części, sportowo-rekreacyjną i dydaktyczną. W pierwszej znalazły się m.in. hala sportowa, kryty basen, pełnowymiarowe boisko do piłki ręcznej i sztuczna ścianka wspinaczkowa. W części służącej do zajęć dydaktycznych powstały nowoczesne pracownie ratownictwa medycznego, gimnastyki korekcyjnej, fizykoterapii, kinezyterapii (leczenie ruchem), anatomii a także sale chorych z wyposażeniem szpitalnym. Będą z nich korzystać m.in. studenci pielęgniarstwa, fizjoterapii i wychowania fizycznego.

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji