Przemoc emocjonalna

Wyszukiwarka programów profilaktycznych NFZ www.gsl.nfz.gov.pl
Zgłaszanie nielegalnych treści na stronach internetowych - NASK dyżurnet.pl 0 801 615 005

Wydarzenia

Konferencja „Razem Przeciwko Narkotykom”

W spotkaniu uczestniczyli specjaliści w zakresie prewencji i leczenia uzależnień. Robert Bretner z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie przedstawił raport ośrodkach psychoaktywnych dostępnych w kraju,  Krzysztof Łabuz z  Poradni Leczenia Uzależnień przy Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera Sp. z o.o. w Krakowie rozwiał mity dotyczące marihuany. Małgorzata Nowobilska-Stanios, Ekspert Wojewódzki ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii Województwa Małopolskiego przedstawiła ostatnie badania związane z nowymi substancjami odurzającymi.  

Konferencja „Razem Przeciwko Narkotykom”, poświęcona zapobiegania uzależnieniu substancjami odurzającymi wśród dzieci i młodzieży odbyła się pod patronatem Marka Sowy, Marszałka Województwa Małopolskiego, Aleksandra Palczewskiego, Małopolskiego Kuratora Oświaty i nadinspektora Mariusza Dąbka, Małopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji.

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji