Szkolenie przygotowujące realizatorów programu „Unplugged” - dodatkowy termin

Szkolenie przygotowujące realizatorów programu „Unplugged”

Małopolski Ekspert Wojewódzki ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii wraz z Fundacją Pozytywnej Profilaktyki zapraszają nauczycieli, psychologów i pedagogów szkolnych do wzięcia udziału w szkoleniu przygotowującym realizatorów programu „Unplugged”. Szkolenie odbędzie się w terminie 8-9 listopada 2021r. w Krakowie.

Ze względu na duże zainteresowanie szkoleniem dla realizatorów Programu Unplugged, proponujemy Państwu dodatkowy termin: 8-9 listopada 2021r.

Program Profilaktyczny „Unplugged” jest programem adresowanym do uczniów w wieku 12-14 lat i ich rodziców. Jest to program rekomendowany w ramach ogólnopolskiego systemu rekomendacji programów profilaktycznych i promocji zdrowia psychicznego. Więcej informacji o programie „Unplugged” znajduje się na stronie internetowej: http://programyrekomendowane.pl/strony/artykuly/unplugged,41

Uczestnicy szkolenia mają możliwość zdobycia certyfikatu realizatora programu „Unplugged”. Szkolenie trwa dwa dni (18 godzin). Zakres tematyczny szkolenia obejmuje informacje o podstawach teoretycznych programu oraz informacje o jego strukturze i sposobie realizacji.

Uczestnikiem szkolenia może zostać osoba spełniająca przynajmniej jeden z poniższych warunków:

  1. Praca z młodzieżą w placówce oświatowej (nauczyciel, psycholog, pedagog, lub inny specjalista pracujący z młodzieżą w szkole, poradni psychologiczno-pedagogicznej i in.)
  2. Praca (realizacja zadań) w organizacji pozarządowej zajmującej się realizacją zadań z zakresu profilaktyki narkomanii, prowadzącej swoją działalność na terenie lub we współpracy z placówkami oświatowymi.

Organizator w trakcie szkolenia zapewnia przerwy kawowe oraz lunch (obiad) w każdym dniu szkolenia. Wypełnioną kartę zgłoszenia należy przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o kwalifikacji na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Karta zgłoszenia na szkolenie 8-9 listopada 2021

Szkolenie Unplugged 8.9.11.2021 r.

 

 

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji