Profilaktyka w Małopolsce

logo małopolska

W dniu 31 sierpnia 2018 r. w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym im. dr. S. Jasińskiego w Zakopanem rozpoczęła zajęcia II grupa uczestników kolejnej edycji programu "Zapobieganie nadwadze i otyłości wśród mieszkańców województwa małopolskiego".

Powszechność zjawiska nadwagi i otyłości w naszym społeczeństwie spowodowały, że Szpital nasz już od 2016 r. realizuje kolejne programy, mające na celu redukcję masy ciała i upowszechnienie zasad zdrowego żywienia i aktywności fizycznej.
W tym roku już 54 osoby skorzystały z porad psychologicznych i dietetycznych, konsultacji lekarskich i ćwiczeń rehabilitacyjnych  w basenie i na sali gimnastycznej.Teraz przyszedł czas na zajęcia II grupy, liczącej także 54 osoby. Zajęcia trwać będą 12 tygodni. W tym czasie uczestnicy zostaną objeci kompleksowym wsparciem i opieką specjalistów.

Średnia redukcja masy ciała wśród uczestników pierwszej grupy wyniosła 7,4 kg, a rekordzistce udało się zrzucić aż 18 kg.

Uczestnikom życzymy wytrwałości i optymizmu przez czas trwania programu oraz zadowolenia z osiągniętych wyników i wypracowanych nowych nawyków żyweiniowych.

24 października 2020;
Dzień Walki z Otyłością
03 listopada 2020;
Światowy Dzień Tolerancji
14 listopada 2020;
Światowy Dzień Walki z Cukrzycą
Deklaracja Dostępności           Polityka prywatności