Profilaktyka w Małopolsce

logo małopolska
PROFILAKTYKA
W MAŁOPOLSCE

Konferencja dla przedstawicieli samorządów gminnych oraz organizacji pozarządowych z subregionu tarnowskiego – Tarnów, 29 października 2018 r. – rekrutacja uczestników

Województwo Małopolskie serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniu adresowanym do przedstawicieli samorządów gminnych oraz organizacji pozarządowych z subregionu tarnowskiego, które odbędzie się w dniu 29 października 2018 r. w Urzędzie Miasta Tarnowa w Sali Lustrzanej przy ul. Wałowej 10.

Spotkanie poświęcone będzie tematyce związanej z realizowaniem w gminie skutecznych i uzasadnionych działań w obszarze profilaktyki uzależnień od substancji psychoaktywnych. Prelekcje wygłoszą m.in. przedstawiciele z Państwowej Agnecji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Regionalej Izby Obrachunkowej w Krakowie. Konferencja poruszy także zagadnienia związane z realizacją rekomendowanych programów z zakresu profilaktyki uniwersalnej, selektywnej i wskazującej oraz możliwością dofinansowania projektów z funduszy europejskich w obszarze zdrowia.

Województwo zapewnia bezpłatny udział w konferencji. Poniżej szczegółowy program do pobrania.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o przesłanie zgłoszenia do 26 października br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Przy zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, miejsce pracy, gminę oraz e-mail służbowy do kontaktu. Przesłanie zgłoszenia oznacza jednoczesne wyrażenie zgody na przetwarzanie wyżej wymienionych danych osobowych w celu rejestracji i udziału w spotkaniu. Szczegółowa informacja dotycząca danych przekazywanych w zgłoszeniu znajduje się poniżej w informacji RODO dla zgłaszającego się uczestnika w spotkaniu. O uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń. Osoby, które zostaną zakwalifikowane, będą poinformowane zwrotnie na e-maila.

Zapraszamy do wzięcia udziąłu w konferencji!

Program spotkania w Tarnowie - 29.10.2018r.

Informacja RODO dla zgłaszającego się uczestnika w spotkaniu

 

Lipiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

TAGI

Deklaracja Dostępności           Polityka prywatności