Profilaktyka w Małopolsce

logo małopolska

W dniach 15-16 listopada br. Województwo Małopolskie przy współpracy z Ekspertem Wojewódzkim ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii Województwa Małopolskiego  organizuje 2-dniową Naradę dla Pełnomocników Gminnych ds. Uzależnień  powołanych przez Wójtów (Burmistrzów, Prezydentów Miast) z terenu Małopolski.

Podczas narady zostaną zaprezentowane wykłady oraz przeprowadzone warsztaty o następującej tematyce: nowe podejście w diagnozie i leczeniu zaburzeń używania alkoholu oraz w terapii uzależnienia od narkotyków, idea programu ograniczania picia alkoholu (POP), techniki pracy w metodzie Candis, redukcja szkód w pracy z osobami uzależnionymi.

Narada będzie stanowić okazję do poszerzenia oraz uaktualnienia wiedzy w obszarze uzależnień od substancji psychoaktywnych, a także do wymiany swoich doświadczeń w ramach wykonywanej pracy zawodowej.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w naradzie prosimy o przesłanie zgłoszenia do 9 listopada br. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Przy zgłoszeniu prosimy podać: imię i nazwisko, miejsce pracy, gminę oraz e-mail służbowy do kontaktu. Przesłanie zgłoszenia oznacza jednoczesne wyrażenie zgody na przetwarzanie wyżej wymienionych danych osobowych w celu rejestracji i udziału w naradzie. Szczegółowa informacja dotycząca danych przekazywanych w zgłoszeniu znajduje się poniżej w informacji RODO dla zgłaszającego się uczestnika.

Program Narady 15-16.11.2018 r.

Informacja RODO dla uczestnika Narady

24 października 2020;
Dzień Walki z Otyłością
Deklaracja Dostępności           Polityka prywatności