Profilaktyka w Małopolsce

logo małopolska

Konferencja online dla Pełnomocników Gminnych ds. Uzależnień z terenu województwa małopolskiego

W dniu 19 listopada 2021 r. Województwo Małopolskie wraz z Ekspertem Wojewódzkim ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii organizuje konferencję online dla Pełnomocników Gminnych ds. Uzależnień z terenu województwa małopolskiego.

Celem konferencji jest podniesienie kompetencji osób realizujących zadania związane z problematyką uzależnień oraz przedstawienie oferty szkoleniowo-profilaktycznej.

Konferencja stanowi okazję do poszerzenia oraz uaktualnienia wiedzy w obszarze uzależnień od substancji psychoaktywnych, a także umożliwi zapoznanie się z konkretnymi i sprawdzonymi narzędziami w pracy profilaktycznej w postaci programów profilaktycznych.

W ramach konferencji zaplanowano wykłady dotyczące profilaktyki zintegrowanej oraz rynku konopnego w Polsce, a także panel pn. Giełda programów profilaktycznych, gdzie zaprezentowana i omówiona zostanie oferta szkoleniowo-profilaktyczna przez zaproszonych realizatorów.

Formularz rekrutacyjny znajduje się na stronie: https://www.malopolska.pl/rejestracja-na-konferencje-dla-pelnomocnikow-gminnych-ds-uzaleznien

Po zgłoszeniu uczestnictwa zostanie przesłany link z dostępem do spotkania.

W załączniku szczegółowy Program konferencji.

Program konferencji

Deklaracja Dostępności           Polityka prywatności