Profilaktyka w Małopolsce

logo małopolska

Województwo Małopolskie wraz z Gminą Miejską Kraków serdecznie zapraszają na II Małopolską Konferencję Profilaktyki Zdrowia w Krakowie, skierowaną w bieżącym roku do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, profesjonalistów medycznych działających w obszarze medycyny rodzinnej oraz osób realizujących zadania z    zakresu promocji i profilaktyki zdrowia.

Jej celem jest podjęcie dyskusji na temat znaczącej roli podstawowej opieki zdrowotnej w promowaniu właściwych postaw zdrowotnych wśród pacjentów, a także wskazania trudności oraz możliwości realizacji zaleceń profilaktycznych w codziennej zawodowej praktyce lekarza rodzinnego, który jest pierwszym ogniwem systemu    ochrony zdrowia w Polsce. Ponadto, w części referatowej konferencji zostaną zaprezentowane przykłady dobrych praktyk oraz skuteczne kierunki rozwoju edukacji zdrowotnej, wspomagającej proces leczenia.

    Małopolska Konferencja Profilaktyki Zdrowia odbędzie się 27 września 2016 roku w Krakowie, w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa Urzędu Miasta Krakowa przy Placu Wszystkich Świętych 3-4,  w godzinach 10:30 - 15:00.

     UWAGA: Pełen harmonogram spotkania do pobrania znajduje się u dołu artykułu.

 

  Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  lub faxem na numer: 12 63 03 524

  Przy zgłoszeniu prosimy podać: imię, nazwisko, miejsce pracy.                           

  Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Małopolska Konferencja Profilaktyki Zdrowia odbywa się w ramach Małopolskich Dni Profilaktyki Zdrowia - społecznej akcji profilaktycznej, podczas której w dniach od  24 września do 1 października 2016 roku placówki medyczne z Małopolski w ciągu jednego tygodnia otwierają swoje „drzwi” i udostępniają pacjentom nieodpłatnie badania profilaktyczne. Głównym celem akcji jest upowszechnianie profilaktyki zdrowia wśród mieszkańców regionu poprzez korzystanie z nieodpłatnych badań profilaktycznych oraz motywowanie do dbania o zdrowy styl życia.

 

 

Deklaracja Dostępności           Polityka prywatności