Profilaktyka w Małopolsce

logo małopolska
 
 
W dniach 26-27 października 2017 r. Województwo Małopolskie przy współpracy z Ekspertem Wojewódzkim ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii Województwa Małopolskiego organizuje 2-dniową Naradę dla Pełnomocników Gminnych ds. Uzależnień powołanych przez Wójtów (Burmistrzów, Prezydentów Miast) z terenu Małopolski.
Warsztaty będą doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy w zakresie konstruowania lokalnych programów przeciwdziałania narkomanii, realizacji profilaktycznych działań i programów, w które warto inwestować, charakterystyki użytkowników nowych substancji psychoaktywnych, sposobów leczenia osób uzależnionych, dostępnych form pomocy oraz programów redukcji szkód. Prelegentami spotkania będą profesjonaliści z bogatym doświadczeniem zawodowym w obszarze uzależnień, m.in. z Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii czy z Poradni Monar.

Zachęcamy do zapoznania się z Programem Narady, a tym samym do udziału Pełnomocników Gminnych ds. Uzależnień w warsztatach, w szczególności tych którzy nie mieli jeszcze sposobności uczestniczyć w organizowanych corocznie Naradach przez Województwo. Spotkanie stanowi wyjątkową okazję do wzajemnej dyskusji, wymiany doświadczeń oraz budowania silnej konstruktywnej grupy działającej na rzecz osób uzależnionych na terenie Małopolski.

W sprawie uczestnictwa w naradzie, proszę o kontakt z
Departamentem Zdrowia i Polityki Społecznej pod nr tel. 12/ 63 03 575.
 
 

TAGI

Deklaracja Dostępności           Polityka prywatności