Profilaktyka w Małopolsce

logo małopolska

 

Trwa konferencja szkoleniowa skierowana do służb mundurowych pn.: „ Nowe substancje Psychoaktywne- co warto wiedzieć”.  Spotkanie zostało zorganizowane przez Eksperta Wojewódzkiego ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii Województwa Małopolskiego w ramach Międzyinstytucjonalnej Platformy Współpracy na rzecz przeciwdziałania narkomanii.

Uczestnicy mają okazję wysłuchać wykładów ekspertów w dziedzinie substancji psychoaktywnych reprezentujących takie instytucje jak: Sahlgrenska Universitetssjukhuset w Szwecji, Uniwersytet Rzeszowski, Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie oraz Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie. Służby mundurowe zapoznają się m.in. z nowymi trendami  i zagrożeniami występującymi na współczesnym rynku narkotykowym, naturalnymi środkami psychoaktywnymi, ich działaniem oraz możliwościami praktycznego wykorzystania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Konferencja szkoleniowa stanowi doskonałą okazję do owocnej dyskusji oraz poszerzenia wiedzy  w zakresie nowych substancji psychoaktywnych.

 

 

 

TAGI

Deklaracja Dostępności           Polityka prywatności