logo małopolska

PROFILAKTYKA
W MAŁOPOLSCE

W dniu 6 czerwca 2014 r. w Auli im. Piramowicza w Akademii Ignatianum w Krakowie odbyła się pod honorowym patronatem Małgorzaty Nowobilskiej-Stanios, Eksperta Wojewódzkiego ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii Województwa Małopolskiego konferencja pt.: „Nowe wyzwania w szkolnej profilaktyce”. Organizatorami konferencji byli: Katedra Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji Akademii Ignatianum w Krakowie, Kuratorium Oświaty w Krakowie oraz Stowarzyszenie "Nadzieja Rodzinie".

Nowoczesna profilaktyka społeczna, w tym szkolna winna nie tylko przyczyniać się do minimalizowania i eliminowania czynników ryzyka, ale przede wszystkim tworzyć i wzmacniać czynniki ochronne. Nowe zagrożenia społeczne, nierzadko związane z postępującym rozwojem cywilizacyjnym, powinny determinować działania nie tylko profilaktyków, ale całego środowiska pracowników oświaty, dlatego konferencja skierowana była do pracowników nauki, studentów kierunków społecznych i humanistycznych, nauczycieli, pedagogów oraz pracowników placówek opiekuńczo-wychowawczych, socjalizacyjnych i resocjalizacyjnych.

 Każdy uczestnik konferencji otrzymał na zakończenie certyfikat uczestnictwa w konferencji naukowo-szkoleniowej, sygnowany przez władze Akademii Ignatianum i Kuratorium Oświaty.

Lepiej zapobiegać , niż leczyć. Wyszukaj program profilaktyczny

Powiat bocheński Powiat brzeski Powiat chrzanowski Powiat dąbrowski Powiat gorlicki Powiat krakowski Powiat limanowski Powiat miechowski Powiat myślenicki Powiat nowosądecki Powiat nowotarski Powiat olkuski Powiat oświęcimski Powiat proszowicki Powiat suski Powiat tarnowski Powiat tatrzański Powiat wadowicki Powiat wielicki Kraków Tarnów Nowy Sącz
Marzec 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

TAGI

Polityka prywatności