Profilaktyka w Małopolsce

logo małopolska
Fundacja Praesterno, Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego serdecznie zapraszają na debatę dotyczącą profilaktyki uzależnień.


Celem debaty jest identyfikacja i przedyskutowanie specyficznych dla województwa małopolskiego problemów z zakresu profilaktyki uzależnień oraz współpracy między instytucjami samorządowymi a organizacjami pozarządowymi prowadzącymi działania w tym obszarze. Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli instytucji samorządowych oraz organizacji pozarządowych prowadzących profilaktykę uzależnień. Uczestnicy otrzymają najnowsze wydawnictwa KBPN.
W trakcie debaty przedstawiona zostanie skala problemu używania substancji psychoaktywnych w województwie małopolskim na tle sytuacji w kraju. Dyskusji poddana zostanie strategia i priorytety przeciwdziałania narkomanii w województwie małopolskim oraz zasady i kryteria organizacji konkursów na programy profilaktyczne przez małopolską administrację samorządową. Przedstawiciele samorządu terytorialnego i reprezentanci organizacji pozarządowych będą mieli możliwość podzielenia się doświadczeniami we współpracy i wspólnego zastanowienia się nad sposobami jej ulepszenia.

Program:

 
 

TAGI

Deklaracja Dostępności           Polityka prywatności