Profilaktyka w Małopolsce

logo małopolska
PROFILAKTYKA
W MAŁOPOLSCE

Zachęcamy Państwa do zapoznania się  z programem wczesnej interwencji profilaktycznej FRED GOES NET.

Program ten, zwiększa szanse na rozwiązanie  problemu  używania środków psychoaktywnych przez młode osoby i jest rekomendowany przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii.
Adresatami programu są młode osoby w wieku 14-21 lat, które używają substancji psychoaktywnych w sposób okazjonalny lub szkodliwy. Program jest oparty na metodzie krótkiej interwencji profilaktycznej i prowadzony jest w formie warsztatów z wykorzystaniem metod i założeń dialogu motywującego.
Celem zajęć jest podniesienie wiedzy uczestników na temat szkodliwości używania substancji psychoaktywnych oraz zachęcenie ich do oceny indywidualnego ryzyka używania tych substancji oraz w efekcie do zmiany postaw i zachowania – ograniczenia  używania substancji lub abstynencji.
Realizatorami programu w Krakowie są: Centrum Profilaktyki i Edukacji Społecznej PARASOL oraz Poradnia MONAR w Krakowie.

Poniżej link do obejrzenia:

https://drive.google.com/file/d/0Bwjw-e_wI3rROHhFRWdYcTZFQ1E/view

Lepiej zapobiegać , niż leczyć. Wyszukaj program profilaktyczny

Powiat bocheński Powiat brzeski Powiat chrzanowski Powiat dąbrowski Powiat gorlicki Powiat krakowski Powiat limanowski Powiat miechowski Powiat myślenicki Powiat nowosądecki Powiat nowotarski Powiat olkuski Powiat oświęcimski Powiat proszowicki Powiat suski Powiat tarnowski Powiat tatrzański Powiat wadowicki Powiat wielicki Kraków Tarnów Nowy Sącz
Lipiec 2020
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

TAGI

Deklaracja Dostępności           Polityka prywatności