Profilaktyka w Małopolsce

logo małopolska

 

W dniu 30 sierpnia br. zajęcia zakończyła I grupa uczestników programu „Zapobieganie nadwadze i otyłości wśród mieszkańców województwa małopolskiego”. Program ten, wybrany przez mieszkańców Subregionu Podhalańskiego,  realizowany jest w  Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym im. dr S. Jasińskiego w ramach  I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

     W ramach programu, który od początku cieszył się ogromnym zainteresowaniem, uczestnikom przez 3 miesiące oferowano zajęcia fizjoterapeutyczne (na basenie i na sali gimnastycznej), spotkania z dietetykiem oraz  spotkania z psychologiem. A nad zdrowiem uczestników pieczę sprawowali lekarze Szpitala.
   Uroczyste spotkanie kończące zajęcia było doskonałą okazją do podsumowań i zaprezentowania własnych sukcesów. Był także najlepszy moment, by nagrodzić uczestników, którzy swoim zaangażowaniem i pracą osiągnęli najlepsze wyniki. Średni ubytek wagi 61-osobowej grupy wyniósł 5 kg na osobę, a rekordziści  pochwalić się mogą zmniejszeniem masy ciała nawet o 13 kg. Osiągnięcia te budzą ogromny szacunek. Uczestnicy programu wyrazili chęć stworzenia grupy wsparcia, a także duże zainteresowanie kolejną edycją Program.
Wraz z zakończeniem programu przez pierwszą grupę zajęcia rozpoczęli kolejni uczestnicy programu. Mamy nadzieję, że jej sukcesy i zadowolenie z uczestnictwa będą nie mniejsze niż poprzedników

24 października 2020;
Dzień Walki z Otyłością
03 listopada 2020;
Światowy Dzień Tolerancji
14 listopada 2020;
Światowy Dzień Walki z Cukrzycą
Deklaracja Dostępności           Polityka prywatności