Dzień Bezpiecznego Internetu w małopolskich szkołach

W związku z obchodami Dnia Bezpiecznego Internetu pod hasłem „ Razem zmieniamy Internet na lepsze” kadra małopolskiej policji spotkała się z dziećmi i młodzieżą w szkołach i placówkach wychowawczych na terenie całej Małopolski.

W ramach zajęć policjanci przeprowadzili działania profilaktyczne związane z bezpiecznym korzystaniem z zasobów internetu. Dzień ten był dobrą okazją, by jeszcze raz przypomnieć młodzieży i dzieciom o niebezpieczeństwach czyhających w sieci oraz sposobach ich unikania. Mundurowi przygotowali wiele interesujących konkursów, w których dzieci i młodzież chętnie brała udział. Uczestnicy rozwiązywali krzyżówki, quizy, udzielali odpowiedzi na pytania związane z Internetem, wykazując przy tym dużą wiedzę na temat zagrożeń w sieci. Najmłodsi wykonywali rysunki związane z tematyką „Dnia Bezpiecznego Internetu”. Wszyscy uczestnicy konkursów zostali nagrodzeni drobnymi upominkami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tych wydarzeń.

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji