Warsztaty z radzenia sobie ze stresem na tle przeżyć wojennych

Osoby zmagające się ze stresem związanym z wojną mogą skorzystać z darmowego cyklu warsztatów

Grafika: Ośrodek Terapii Traumy CM UNIMED

Bezpłatna pomoc dla dorosłych z Ukrainy

Ośrodek Terapii Traumy CM UNIMED w Krakowie zaprasza na bezpłatne warsztaty radzenia sobie ze stresem na tle przeżyć wojennych.

W zajęciach mogą wziąć udział osoby powyżej 18 roku życia pochodzące z Ukrainy, które zmagają się z napadami paniki na tle przeżyć wojennych. Spotkania prowadzone będą w języku ukraińskim lub rosyjskim i rozpoczną się 20 lipca 2023 r.  w czwartek w godz. 15:00-16:30.

W ramach warsztatu odbędzie się 10 spotkań prowadzonych metodami psychoedukacyjnymi i warsztatowymi w grupach liczących od 5 do 10 osób. Warsztaty poprowadzi Olesia Ivchenko - psycholog i psychoterapeuta.

Jak się zgłosić?

Na warsztaty prowadzone są zapisy:

  • telefoniczne: 12 415 81 12
  • mailowe: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Rekrutacja do grupy poprzedzona będzie indywidualnym wywiadem psychologicznym. W trakcie cyklu zajęć będzie możliwość skorzystania z konsultacji lekarskiej.

 

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji