Konferencja naukowa pn. Etiologia zaburzeń związanych z FASD wśród dzieci i młodzieży. Specjalistyczne formy pomocy

Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia przy Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie, Ekspert Wojewódzki ds. Informacji o Narkotykach i Narkomanii Województwa Małopolskiego oraz Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie serdecznie zapraszają osoby pracujące w POZ – lekarzy, pielęgniarki, położne, pielęgniarki/higienistki szkolne a także pedagogów, psychologów szkolnych oraz koordynatorów programu edukacyjnego "ARS - jak dbać o miłość" do udziału w konferencji naukowej pn.:

"Etiologia zaburzeń związanych z FASD wśród dzieci i młodzieży. Specjalistyczne formy pomocy."*

Konferencja odbędzie się 2 grudnia 2022 r. w godz. 9:00 - 14:00 w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Krakowie (pawilon A-V, parter).

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o zgłoszenie poprzez przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 27 listopada 2022 r. (decyduje kolejność zgłoszeń).

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest otrzymanie od organizatora e-maila w dniach 28-29 listopada br. z potwierdzeniem zakwalifikowania do udziału.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Uczestnicy konferencji otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział.

Organizator nie zapewnia bezpłatnego miejsca parkingowego.

*Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wydarzenia w przypadku zbyt małej liczby zgłoszonych uczestników.

 

Materiały:

Program konferencji

Formularz zgłoszeniowy

Źródło grafiki: Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Krakowie.

Programy profilaktyczne

Logo Małopolski

Kontakt

Departament Zdrowia, Rodziny,
Równego Traktowania i Polityki Społecznej

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
ul. Racławicka 56, 31-017 Kraków

tel.: 12 63 03 202
e-mail: profilaktyka@umwm.malopolska.pl 

Profilaktyka

Profilaktyka zdrowotna to wszelkiego rodzaju działania mające na celu zapobieganie chorobom oraz innym czynnikom, które negatywnie wpływają na nasz stan zdrowia, zarówno indywidualnego jak i całej populacji